خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

قضاوت داوران ایرانی در ژاپن

   

  کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای از قضاوت تیم داوری ایران برای دیدار تیم های اولسان هیوندای کره جنوبی و کاوزاکی فرونتال ژاپن خبر داد.
  به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علیرضا فغانی، حسن کامرانی فر و رضا سخندان دیدار تیم های اولسان هیوندای کره و کاوزاکی فرونتال ژاپن را که در اولسان کره جنوبی برگزار می شود را قضاوت خواهند کرد.این دیدار روز سه شنبه 21 اسفندماه در کرکمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای از قضاوت تیم داوری ایران برای دیدار تیم های اولسان هیوندای کره جنوبی و کاوزاکی فرونتال ژاپن خبر داد.
  به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علیرضا فغانی، حسن کامرانی فر و رضا سخندان دیدار تیم های اولسان هیوندای کره و کاوزاکی فرونتال ژاپن را که در اولسان کره جنوبی برگزار می شود را قضاوت خواهند کرد.

  این دیدار روز سه شنبه 21 اسفندماه در کره جنوبی انجام می شود.
  گفتنی است داور چهارم این دیدار هم اشکان خورشیدی از ایران انتخاب شده است. ناظر مسابقه از کشور چین و ناظر داوری از کشور سنگاپور هستنده جنوبی انجام می شود.
  گفتنی است داور چهارم این دیدار هم اشکان خورشیدی از ایران انتخاب شده است. ناظر مسابقه از کشور چین و ناظر داوری از کشور سنگاپور هستند
   

  این مطلب تا کنون 5 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : اولسان ,جنوبی ,ژاپن ,ناظر ,کشور ,فرونتال ,اولسان هیوندای ,فرونتال ژاپن ,کاوزاکی فرونتال ,جنوبی انجام ,قضاوت خواهند ,فوتبال، علیرضا فغانی، ,فدراسیون فوتبال، علیرضا ,رسمی فدراسیون فوتبال، ,داوران کنفدراسیون فوتبال ,
  قضاوت داوران ایرانی در ژاپن

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده